به نام خداوند شعر و سخن                                                                                   نخستین سخن در همه انجمن

سلام به همگی

شاید پست امروزمو اسمشو بزارید ضدحال ولی واقعیت هست .ولی خواهش دارم تا آخر بخونید و نظر بدید خیلی مهمه
دنیا بر همه تموم میشه و اعمال ما آدما با ما میادواقعا شیعه علی (ع) می تونه به این حدیث  امام جعفر صادق (ع) که دستور پیامبر خداست عمل کند یا نه ؟؟؟؟
 2- امام صادق علیه السلام: 

رسول خدا فرمان داده بود که زن مسلمان با مردان نامحرم بیش از پنج کلمه – که آن هم در موضوعات ضروری باشد- سخن نگوید

خیلی سخته عمل کردن ولی شیعه واقعی یعنی همین
ضدحال نمیزنم ولی از بیان حقیقت نمی تونم صرف نظر کنم .سخته بشه حرف پیامبر رو عمل کرد ولی میشه .
ببینید من نیومدم بترسونم کسی رو هرچی خوندم می نویسم . همه ما از این دنیا میریم .دنیا محل اقامت نیست محل گذر است دنیا مزرعه آخرته .توی این مزرعه باید خوب کار کنیم تا موقع برداشت محصول خوب برداشت کنیم
یه حدیث مشهور از پیامبر ص هست که توی وسائل الشعیه جلد بیستش موجوده یعنی وقتی می خونم تمام تن و بدنم به لرزه میاد

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله: 

هرکس با غیر همسر خویش شوخی و مزاح کند 
به اندازه هر کلمه ای که در دنیا سخن گفته باشد ، 
خداوند هزار سال او را در زندان دوزخ نگاه خواهد داشت
.

یه حدیث دیگه براتون بگم ببینید چه خبره .یه موقع نشه که ما جزء خاسرین و زیانکاران باشیم .

امام باقر علیه‌السلام: 

سخن گفتن با زن نامحرم، از دام‌های شیطان است.

ای شیعه علی به والله قسم خود علی(ع) فرموده که :

اختلاط و گفتگو مردان با ن نامحرم سبب نزول بلا و بدبختی خواهد شد، و دل‌ها را منحرف می‌سازد. 

پیامبر خدا (ص) فرمود:

هر کس با یک زن نامحرم دست بدهد، روز قیامت در غل و زنجیر به م وارد می‌شود و خداوند دستور می‌دهد که او را به آتش جهنم بیفکنند، و هر کس با یک زن نامحرم شوخی کند، در مقابل هر کلمه حرامی که به او گفته است، هزار سال حبس خواهد شد. 

حالا  به عنوان مثال برخی از دانشگاه های ما را بروید از نزدیک ببینید کدوم یک از احادیث بالا توش رعایت میشه . اصلا قصد ندارم وارد ت بشوم اما حرف حق رو میزنم و از هیچ احدی الا خدا ترسی ندارم .بروید پارک های ما رو نگاه کنید .بروید شبکه های اجتماعی رو نگاه کنید گروه های مختلط را نگاه کنید پارتی ها را نگاه کنید کدام یک مطابق با این احادیث است ؟

هر حرفی بزنم با حدیث و آیه سعی می کنم مطابقت بدهم . 

اصلا راه دور نرویم به خودمان نگاه کنیم ببینیم آیا عمل می کنیم یا نه ؟آیا ترس در وجودمان با خواندن این ها زنده می شود یا نه ؟

آیا بهتر نیست در سایر دانشگا ه ها هم مانند دانشگا ه های فرهنگیان تفکیک جنسیتی انجام شود؟؟؟؟؟

اجرکم عندالله 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Vincenzo ⁦❤️قصر دوخواهر❤️⁩ | مَـمَّـد پــیـزی | Dwight CAD CAM Training Reference تالگو پاریس نمایندگی انحصاری محصولات و آموزش تالگو فرانسه|مراقبت پوست فایل گذر https://keramatzade.com/ عروس ما | مجله عروسی و راهنمای عروس،جهیزیه عروس اطلاعات رسانه