به نام آن که خلّاق جهان است                                                                                                                                           امید بی پناه وبی کسان است

با سلام ،امیدوارم حالتان خوب باشد. پست امروز برای تبریک سال جدیدبوداما دلم نیومد دو بیت و دو آیه را با هم تطبیق ندهم. سال نویی در راه است که برایم رنگ و بویی ندارد چون  دیگر سجاد طاهر نیا و حامد کوچک زاده را ندارد.بویی ندارد چون خاص ترین مخاطبانم  دیگر نیستند و روزیِ خود را نزد خدایشان می جویند اما من دست گدایی خود را در دنیا دراز کرده ام . آنها هفت سین خود را در بهشت برین پهن کرده اند ومن هفت سین خود را در دنیای فانی. برای شادی روح شهدا صلوات

حال و روز خوبی ندارم اما با این حال و روزم آمدم و با کمک آبجیم و تایپ کردن توسط ایشون سال نو رو تبریک بگم . چون میدونم هستند کسانی که به وبم سر میزنند . از همه کسانی که قدم رنجه می فرمایند متشکرم . منتظر نظرات شما هستیم . خلاصه اگه مطالب امروز اشتباه یا کم و زیاد شد تقصیر من نیست .

اما بیت و آیه امروز:

خدای تبارک و تعالی در آیه 81سوره الاسرا می فرماید که:

وَقُلْ جَاء الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا : و بگو که حق آمد و باطل نابود گشت . آری به راستی باطل نابود شدنی است.

خدای تبارک و تعالی درآیه 6 سوره الشرح می فرماید که:

إِنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا : مسلّماً با (هر) سختی ،آسانی است.

ابیات مرتبط با این آیات

از پی هر شکست پیروزی است ****از دل شب سپیده می آید

پس از تیرگی روشنی گیرد آب *** برآید پس از تیرهِ شب ،آفتاب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سفینه فضایی Emily رز مووی تست مطلب شماره ۲ دیدبازار هاپو منابع آزمون دکتری حقوق Iran-clinic ارائه دهنده خدمات احيا و درمان مو فرمول های جهان